Bios Life İnşaat Firması - İstanbul - Halkalı - Bioslife com tr

Bios Life İnşaat Firması

Bios Life Nedir?

Bios Life İnşaat Firması Remzi Aytekin`in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı, İstanbul`da kurulmuş bir inşaat firmasıdır. Türkiye`nin en büyük on inşaat şirketinden biri olmayı hedefleyen inşaat firması, kuruluşunun yapıldığı 2015 yılından bu yana çok büyük projelere imza atmıştır.

Bios Life Nedir - İkitelli - İnşaat firması - Bioslife com tr

Bios Life Nedir – İkitelli – İnşaat Firması – Bioslife

İstanbul`un Halkalı, İkitelli, Başakşehir ve Gaziosmanpaşa başta olmak üzere birçok noktasında faaliyet gösteren Bios Life, kurumsal kimlik çalışmalarını da tamamlayarak büyük bir marka olmaya adaydır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren inşaat firması, mevcut projelerinin tamamlamanın çalışmalarına devam ederken diğer taraftan gelecek planlamasını da yapmıştır.

Bios Life Hizmetleri

Peki Bios Life İnşaat Firması hangi alanlarda hizmet vermektedir? Bu sorunun yanıtını kapsamlı bir şekilde vereceğiz. Ama öncellikle yönetim kurulu başkanı Remzi Aytekin`e değinmek istiyoruz. Rekabetin çok yüksek olduğu inşaat alanında Bios Life markasıyla mükemmel bir başlangıç yapan Bios Life`ın en büyük avantajlarından bir tanesi elbette Remzi Aytekin`inin yönetim kurulu başkanlığı yapmasıdır. Büyük bir vizyon sahibi, profesyonel ekiplerle çalışan ve günün şartlarına göre modernize teknolojik ekipmanları kullanan bir firmanın başında bulunan Remzi Aytekin, kısa sürede geröekleştrdiği büyük projelerle yazılı ve görsel medyanın dikkatini çekmiştir.

Bios Life Hizmetleri - Kentsel Dönüşüm - Villa - Konut İnşaatı - Arsa Hizmetlri - Bioslife com tr

Bios Life Hizmetleri – Kentsel Dönüşüm – Villa – Konut İnşaatı – Arsa Hizmetleri – Bioslife

Ulusal kanallarda röportajlar vererek Bios Life hakkında bilgi veren Aytekin, yazılı basında da firma hakkında tanıtım faaliyetlerine büyük önem vermiştir. geniş bir alanda faaliyet gösteren firma, en çok şu iş kollarında müşterilerine hizmet vermektedir.

Ticari ve Sanayi Projeleri
Kentsel Dönüşüm
Konut İnşaatı
Villa İnşaatı
Arsa Hizmeti

Arsa hizmeti konusunda müşterilerine danışmanlık hizmeti de veren Bios Life, müşterilerine yatırım yapmaları konusunda yol göstermektedir. Siz de yatırımlarını bu alanlardan birinde değerlendirmek istiyorsanız Bios Life İnşaat Firması ile iletişime geçebilirsiniz. Bios Life uzmanlarından danışmanlık hizmeti alarak gelecekte konforlu bir yaşamın adımlarını şimdiden atabilirsiniz.

Bios Life Grup Şirketleri

Bios Life İnşaat Firması iki büyük alt grup şirketten oluşmaktadır. Bios Yapı ve Aytek Yapı inşaat şirketlerinden oluşan bu iki şirket, farklı alanlarda hizmet vermektedir. Ticari ve sanayi projelerini Bios Yapı üzerinden yapan firma, kentsel dönüşüm, villa İnşaatı, konut inşaatı ve arsa hizmetlerini ise Aytek Yapı şirketiyle yapmaktadır.

Bios Life Grup Şirketleri - Ayet Yapı - Bios Yapı - Bioslife com tr

Bios Life Grup Şirketleri – Ayet Yapı – Bios Yapı – Bioslife

Bios Life İnşaat Firması da diğer büyük şirketler gibi kurumsallaşmasını alt grup şirketler üzerine bina etmiş İstanbul`un en büyük inşaat firmalarından bir tanesidir. 500`ya yakın çalışan ve modern ekipmanlarıyla inşaat alanında faaliyetlerini aralıksız sürdürün Bios Life, kısa sürede fark yaratmayı başarmıştır. Güven, kalite, inovasyon ve müşteri memnuniyeti hedefli çalışan Bios Life ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bios Life Projeleri

Mevcut durumda 5 büyük projenin çalışmaları devam etmektedir. Bu projeler web sitesinin projeler menüsünde yer almaktadır. İlgili sayfayı ziyaret ederek projeler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstmall
Halkalı
Aytek Global
Başakşehir

Yukarıda yer alan projeler Bios Life inşaat Firması`nın büyük projelerinden sadece birkaç tanesidir. Sürekli olarak gelişen, büyüyen ve buna bağlı olarak yeni projelere imza atan Bios Life`ı takipte kalın.

Bios Life Projeleri - Halkalı - İstmall - Başakşehir - Bioslife com tr

Bios Life Projeleri – Halkalı – İstmall – Başakşehir – Bioslife

Mutlu, huzurlu ve ferah bir yaşam için tercihinizi Bios Life`tan yana kullanarak size sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bios Life İnşaat Firması İletişim

Siz de Bios Life faaliyetleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve ön sipariş vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Halkalı Merkez Mah.
Evliya Çelebi Cad. No:1
Küçükçekmece İstanbul
Telefon
+90 212 671 0 675
info@bioslife.com.tr