Projeler

İSTMALL PROJESİ

İSTMALL, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yılına yakışır bir projeyi şimdiden hayata geçirmek için planlandı.

Türkiye’nin dünyanın en büyük 10 ekonomisi içinde yer alan, 500 milyar dolar ihracat yapan bir ülke olması için gereken; modern ve altyapısı sağlam sanayi projelerinin öncüsü olacak. Bittiği zaman hem ikitelli hem de tüm Türkiye için örnek bir sanayi ve ticaret kompleksi olacak.

istmall biosyapi com tr
Halkalı Projesi banner - Render - Bioslife com tr

HALKALI PROJESİ

İnsanların yaşamlarını zenginleştiren çevreye ve doğaya önem veren,yeni bir gelecek için sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojileri kullanarak hayata geçirdiği proje ve tasarımlarıyla inşaat sektöründe dünyada güvenilir ve seçkin elçisi aynı zamanda markası olmak için Bios Life ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla sizlere yeni bir yaşam tarzı sunmak için çalışıyoruz

SELİMPAŞA PROJESİ

Selimpaşa’nın benzersiz doğasını koruyarak, çağdaş yaşamın tadını çıkarın. Bioslife Selimpaşa Projesi ise çevreci ve sürdürülebilir bir yaşam sunarak geleceğe değer katıyor. Bu proje, doğa ile uyumlu bir yaşam tarzını teşvik ediyor ve sakinlerine konforlu bir çevre sunuyor. Yeşil ve sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımıyla Bioslife Selimpaşa, gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir çevre bırakmayı amaçlıyor. Bu proje, modern yaşamın nimetlerini doğal güzelliklerle birleştiriyor ve sakinlere benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Selimpaşa - Yeni Proje - Bioslife com tr

HALKALI YELKEN KENT PROJESİ

“Türkiye’nin Yükselen Merkezi: Kentsel Dönüşümde Çağ Atlayan Bios Life Projesi”

HALKALI YENİ ADALI PROJESİ

“Yeni Adalı Projesi, kentsel dönüşümde öncü bir rol üstlenirken sürdürülebilirliğin lideri olarak öne çıkıyor ve Bios Life’ın geleceği inşa eden markası haline geliyor.”

HALKALI YÜKSELEN 89 PROJESİ

Konforlu yaşamı sizlerle paylaşıyoruz, çünkü her detayı düşünerek hayatınızı daha iyi bir yarına taşıyoruz. Sizin için tasarladık, sizin için inşa ettik, ve sizinle paylaşıyoruz.”

BAHÇELİEVLER PROJESİ

“Yeni inşaat projemiz, Bahçelievlere’e modern ve sağlam bir dokunuş getirecek.”

Bahcelievler Proje - Bioslife com tr
Gaziosmanpasa Proje - Bioslife com tr

GAZİOSMANPAŞA PROJESİ

“Gaziosmanpaşa projemiz ile sağlam, modern ve güvenli bir yaşam”

Talep Formu
close slider

    Ad (Gerekli)

    Email (Gerekli)

    Konu

    Mesajınız