Bios Life Hakkında - İniaat Firması - Bioslife com tr

Bios Life Hakkında

Biz Kimiz?

Kuruluşundan bu yana Bios Life hakkında bilgi almak isteyen, merak eden kişilerin sayısı gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Aslında merak edilecek gibi de değil. Çünkü Bşos Life 2018 yılında kuruldu ve kısa sürede İstanbul`da çok büyük projelere imza attı.

Biz Kimiz - Misyonumuz - Vizyonumuz -Bioslife com tr

Biz Kimiz – Misyonumuz – Vizyonumuz -Bioslife

Her ne kadar daha eski tarihlerde de faaliyet göstermiş olsa da kurumsal kimliğine 2018 yılından sonra kavuşan Bios Life inşaat firması, aynı zamanda alt grup şirketleriyle de faaliyet alanının oldukça genişletmiş bulunuyor. Sadece İkitelli`de değil; Halkalı, Başakşehir, Gaziosmanpaşa ve Silivri başta olmak üzere İstanbul`un birçok noktasında aynı anda inşaat faaliyetleri devam etmektedir. Aynı zamanda bu kadar devasa projeleri hayata geçiren Bios Life doğal olarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bios Life

Depreme dayanıklı yapılar inşa eden, günümüz mimarisine uygun villalar yapan ve arsa konusunda da danışmanlık hizmeti veren Bios Life, Türkiye`nin en büyük on inşaat firması hedefine gün geçtikçe daha da yaklaşan bir inşaat firmasıdır. İşte “biz kimiz” sorusunun kısaca cevabı budur.

Amacımız Nedir?

Bu makalede Bios Life hakkında merak edilen bütün konulara değinmek istiyoruz. Çünkü merak eden geniş bir kitle var. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edenlerden gelen sorular, yazılı ve görsel medyanın yoğun ilgisi de bunu en büyük göstergesidir. Halkalı`da açılışını yaptığımız gün çok sayıda davetlinin katılması ve projemize yoğun ilgi göstermesi işimizi ne kadar doğru yaptığımız konusunda bize büyük güç verdi. Bu motivasyonla çok daha büyük projelerin açılışıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Bios Life İnşaat Firması

İkitelli`deki ana merkez binamızı yakında açıyoruz. Bios Life inşaat firmamızın faaliyetlerini bu ana merkez binamızdan yönetmeye başlıyoruz. Diğer markalarımızın çatı firması burası olacaktır. 15 Eylül 2023 tarihinde yapacağımız görkemli açılışımıza da yine yoğun bir davetli topluluğunun katılmasını bekliyoruz.

Amacımız Nedir - Güven - Kalite - Bioslife com tr

Amacımız Nedir – Güven – Kalite – Bioslife

Biz işimizi çok iyi yapıyoruz. Sonuçlarını da bize yapılan olumlu geri dönüşlerden alıyoruz. Sizler de Bos Life ailesinin birer üyesi olabilir, konutlarımızda huzur içinde yaşayabilirsiniz.

Alt Grup Şirketlerimiz

Kurumsal büyük şirketlerde olduğu gibi Bios Life inşaat firması da alt grup şirketleriyle faaliyet alanını genişletmiştir. Çünkü tek bir marka ile çok güçlü rakiplerin olduğu sektörde rekabet etmek kolay değildir. Geniş bir alanda aynı anda çok büyük projeler yapacaksanız alt grup şirketlerinizin olması gerekiyor. Bios Yapı ve Aytek yapı alt grup şirketlerimizle farklı alanlarda müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Aytek Yapı ile;

Kentsel Dönüşüm,
Konut İnşaatı
Villa İnşaatı
Arsa Hizmetleri

Gibi alanlarda müşterilerine hizmet ve danışmanlık veren Bios Life inşaat firmamız, diğer taraftan Aytek Yapı ile de ticari ve sanayi projeleri alanında faaliyetlerini yürütmektedir.

Alt Grup Şirketlerimiz - Bios Yapı - Aytek Yapı - Bioslife com tr

Alt Grup Şirketlerimiz – Bios Yapı – Aytek Yapı – Bioslife

Sizde Bios Life inşaat firmasından hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devam Eden Projelerimiz

Bios Life hakkında bilgi vermek istediğimiz diğer bir konuda devam eden projelerimiz hakkındadır. Çünkü faaliyetlerimizin devamlılığı bizim için varoluş sebebimizdir. İlk on inşaat firması arasındaki yerimizi almak için devamlı olarak yeni projeler hayata geçirmenin zorunlu olduğunun farkındayız.

Bios Life Halkalı

Gaziosmanpaşa, Başakşehir, Halkalı, Silivri gibi kentlerimiz başta olmak üzere diğer semtlerde de yeni projeler hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bir yandan başladığımız projeleri biran önce bitirmek için çalışırken bir yandan da yeni projeler için saha çalışmalarımız devam ediyor.

Devam Eden Projelerimiz - Başakşehir - İkitelli - Bioslife com tr

Devam Eden Projelerimiz – Başakşehir – İkitelli – Bioslife

Gelecekteki planlamamızı şimdiden hazırlayarak kurumsal kimliğimize uygun yapılar inşa etmeye devam edeceğiz.

Bios Life Hakkında İletişim

Satış uzmanlarımızla iletişime geçerek projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Projelerimizi yerinde görüp inceleyebilirsiniz.

Adres
Halkalı Merkez Mah.
Evliya Çelebi Cad. No:1
Küçükçekmece İstanbul
Telefon
+90 212 671 0 675
info@bioslife.com.tr